• Ďakujeme Mestskej časti Petržalka za poskytnutie finančných prostriedkov z dotačného programu- oblasť ŠKOLSTVO vo výške 3869,00 € na realizáciu nášho projektu „Triedim, triediš, triedime.“
            Vďaka finančným prostriedkom sme zakúpili interiérové nádoby na triedenie odpadu, zberače odpadkov, didaktické pomôcky a knihy s danou tematikou, zorganizovali sme pre deti niekoľko edukačných podujatí na tému triedenia odpadu a ochrany životného prostredia, v spolupráci s rodičmi deti tvorili z odpadového materiálu šarkany, ktorými sme si vyzdobili interiér materskej školy. Aby mohli pokračovať v triedení odpadu aj doma, všetky deti dostali triediace tašky na odpad.
            Sme radi, že náš projekt oslovil komisiu a bol podporený. Téma triedenia odpadu je neodmysliteľnou súčasťou našich životov a zároveň symbolom zodpovednosti voči životnému prostrediu. Veríme, že skúsenosti, ktoré deti získajú v ranom veku si zachovávajú po celý život.